Trudna sam treci mesec, juce sam radila urinokulturu pa mi je stigao nalaz i ne znam znaci. . . . Molim vas za odgovor! Izolovano je2 000 cfu/ml saprofitnih bakterija. Urin kontaminiran saprofitnom florom. Nalaz nije signifikantan, stoga antibiogram nije urađen.

    Odgovoreno: 11. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Nadjena je normalna flora pa ne treba nista od lekova da uzimate.
      koristite sto vise tecnosti, omega 3 nezasicene masne kiseline i
      new life tablets.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #113468

    • Rezultat urinokulture: staphylococcus sp. Koagulaza negativan 1000 cfu/ml nije signifikantno.