Postovani, javljao sam se i pre, medjutim moram ponovo. Cesto imam problema sa potencijom, dok sam sa devojkom. I to, cini mi se, sve cesce i cesce. Stalno osecam da sam umoran i da sam pod stresom, smatram da je zbog toga. Imam samo 17 godina, i zbog toga ne bih uzimao vijagru, cialis, itd. Ali dolazim u iskusenje da probam nesto tipa vulkan, potencijal. . . Ovo stvarno utice na psihu, veoma sam napet, i kada ne dostignem dovoljnu potenciju dok sam sa njom poludim. Sta vi mislite, sa obzirom na moje godine, da li da pijem nesto od tih preparata tipa vulkan? I da li ipak da kupujem nesto za stres iliti ne ispavanost, ako da, sta da kupujem? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 11. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Zbog vasih godina pokusajte urednije da zivite i koristite suplemente koji nisu stetni.
      neko vreme mozete uzimati rhodiolin i panax ginseng.
      videti na www. Suplementi-srb. Com