Postovani. Pre mesec dana mi je uradjena cirkumcizija i frenulotomija. Sve je bilo dobro do treceg dana kada je rana pocela da gnoji. Uzet je bris i nadjene su eserihija i streptokoka grupa d. Primio sam 14 amikacina, uzimao sinacilin, hemomicin, levofloksacin. Sad je rana u redu, ali na zadnjoj kontroli primecen je otok na vrhu glansa koji je osetljiv na dodir. Mokrenje je normalno sem sto je mlaz tanak. Moj urolog kaze da nije video ovakav otok i sumnja na stenozu uretera. Da napomenem da pre operacije nisam imao ovakav problem sa mokrenjem. Molim za vase misljenje. Hvala.

    Odgovoreno: 11. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Predlazem da koristite paraprotex i probiobalance tablete koje
      bi trebalo da saniraju infekciju koja je tu jos prisutna.
      videti na www. Suplementi-srb. Com