Odjednom sam dobila bolove 2 dana zaredom ali samo ujutru, to su bili jak boloi otisla sam u urgentni, ustanovljena mi je dijagnoza n 23 colicae renalis i. Dex doktor mi je dao da pijem no spa tablete 3 x 1 dok sam ih pila bolove nisam imala, od kako sam zavrsila sa lekovima tim polse 3 4 dana ponovo imam bolove ali samo predvece, mene zanima sta znaci to colicae renalis, jer ja imam bas jake bolove bubrega. . .

    Odgovoreno: 09. 03. 2013.
    • Poštovana,
      To znaci napad bubreznih bolova kojeg najcesce izaziva pesak ili kalkuloza a moze
      i infekcija.
      trebalo je da se javite urologu da se urade osnovne laboratorijske, bakterioloske, ultrazvucne i
      eventualno radioloske pretrage.
      time bi se kod vas tacno utvrdio razlog bolova.
      do tada uzimajte dosta tecnosti.