Ovo su moji nalazi urino kulture pa me zanima samo sta znace: " izolovano je 10. 000 cfu/ml razlicitih crevnih bakterija. Urin kontaminiran crevnom florom. Nalaz nije signifikantan, stoga antibiogram nije uradjen. " hvala

    Odgovoreno: 04. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #113192

    • Poštovani, U prilogu je nalaz urinokulture. Molim za tumačenje. Hvala unapred.

    • Uradjena mi je urino kultura 1.000cfu Razlicite crevne bakterije. Nije urinarna ifekcija. Urin je kontaminiran crevnom florom