Postovani, dva dana nakon sexualnog odnosa (bez zastite) sa devojkom pojavile su mi se crvene tackice u predelu glansa, nikakve druge simptome nemam sem tog crvenila. Zanima me da li na osnovu prilozene fotografije mozete da zakljucite sta je u pitanju i kako da lecim. Jos me i zanima da li devojka mora da ide kod ginekologa. Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Po pravilu trebalo bi da se uzme bris sa promena na glansu da se tacno definise uzrocnik
      infekcije/bakterija ili gljivica/ a lecenje bi islo posle toga.
      partnerka da uradi vaginalni sekret ili bris vagine i cerviksa takodjer na bakterije i
      gljivice.