Postovanje! Meni i suprugu su izolovane mycoplasma hominis <10000 cfu i ureaplasma urealyticum >10000 cfu. Th eritomicin tbl 500mg 4x1 za oboje i ja eritromicin/nystatin vag. 7 dana. Dve nedelje posle th uradili smo briseve i rezultati su opet isti! Da li mozete da nam pomognete ili preporucite lecenje??? Veoma zahvalna!

    Odgovoreno: 26. 02. 2013.
    • Poštovana,
      To je polno prenosiva klica.
      odnosi nekoliko meseci moraju biti sa zastitom.
      uzmite jos po jednu kutiju dovicina 1x1 pa zatim hemomicin 1x1.
      uz ove antibiotike koristite probiobalance tab 1x1 dnevno.
      kada zavrsite sa antibioticima tab. Paraprotex 2x1 pre jela po jednu
      kutiju i vi i suprug.
      tek posle toga kontrola briseva.
      videti na www. Biobalance. Rs
      www. Suplementi-srb. Com