Postovani, imam urodjen problem da ne mogu prevuci kozicu preko celog glavica, imam 15 godina i sve ovo vreme ja mogu kozicu povuci nesto manje od polovine glavica. Molio bih vas da mi kazete kako se tacn zove ovaj problem, sta da radim (sta da koristim) , na nekim sajtovima sam citao da je obavezna operacija iskreno toga me je strah a o ovome ne zelim nikome da pricam da li mogu sam ukloniti ovaj problem i da li je vec navedena operacija obavezna i da li bih mogao imati normalan odnos i ako ne resim ovaj problem?

    Odgovoreno: 27. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Radi se o fimozi.
      bilo bi najbolje da se prvo javite urologu na pregled.
      on ce odluciti da li je neophodna operacija-circumcisia ili
      ce moci koriscenjem masti da se ista resi.