Poštovani, bio sam kod urologa privatnog koji mi je rekao da imam kondilome. Dat mi je podofilotoksin koji sam koristio nedelju dana. Nakon toga sam proverio stanje kod istog lekara i rekao mi je da sam im samo skinuo vrhove i da treba da nastavim terapiju još 2 nedelje sa pauzom izmedju. Zanima me da li su ovo i dalje kondilomi ili tisonove žlezde?

    Odgovoreno: 26. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #112961

    • Hvala na odgovoru. Zanima me zašto bi mi lekar onda rekao takvu dezinformaciju?