Kao mali imaosam upalu mokracnih kanala. Problem je kad zavrsim s mokrenjem, bez kontrole i dalje cure kapi mokrace. Isto kad obavljam veliku nuzdu i kad se nategnem, is penisa mi izadze sperma nesto gusto bjelo ja mislim da je sperma. Hvala puno.

    Odgovoreno: 25. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Niste naveli koliko imate godina.
      pretpostavljam da se radi o prostatoreji, ritmickom istiskivanju
      belicastog sekreta iz prostate narocito kod atonija prostate u hronicnom
      prostatitisu. Ovo je pojacano pri defekaciji.
      mozda treba razmisljati i o divertikulumu uretre sto ce uretroskopija
      potvrditi ili iskljuciti.