Postovanje, vec nekih 7-8 meseci imam problem sa potencijom, ne cesto, ali jednom u 2-3 seksualna odnosa, desava mi se da spusti u sred odnosa, a dva-tri puta se i desavalo da se ne digne uopste. U poslednje vreme sam pio s' vremena na vreme nexium i gastroperidon zato sto imam kilu na zelucu, ali ne verujem da je od toga. Ne znam kome da se obratim i sta da radim. Hvala unapred

    Odgovoreno: 25. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Obratite se urologu.
      promenite nacin zivota i ishranu.
      povremeno koristite cialis ili levitru postujuci njihove
      kontraindikacije. Redovno mozete koristiti suplemente.