Poštovani, po prvi put imam povremen neodređen podnošljiv bol u telu penisa praćen blagim peckanjem, koji počinje od polovine tela penisa prema glaviću. Bol se javila pre tri dana, mogao bih reći sutradan nakon seksualnog odnosa. Interesantno je to da preko dana ne osećam bol, tek predveče počne. Nemam nikakvih drugih simptoma. Po izgledu i mirisu urin deluje normalno, nemam otežano mokrenje niti ikakvih drugih simptoma ili bolova. Pre tri nedelje sam imao običnu virusnu prehladu koja je naravno prošla za par dana, a u zadnjih 10 dana herpes na usnama u dva navrata koji mi se uglavno pojavi posle preležanih prehlada. Inače sam dobrog zdravlja i dobro se osećam, jedino ovaj mali problem od neki dan koji ne znam da li je ozbiljan. Na svoju ruku sam juče počeo da pijem bactrim na svakih 12 sati, sumnjajući na urinarnu infekciju. Zbog posla sam dosta izložen stalnim temperaturnim razlikama jer sam terenac (unutra-napolje) . Da li je to samo zbog prehlade? Ne pušim, ne pijem. Šta dalje? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Posto ste poceli terapiju i ako tegobe prestanu, onda je stvar zavrsena.
      ako tegobe ne prestanu onda treba uraditi osnovne laboratorijske analize krvi i mokrace, urinokulturu
      i briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas. Lecenje bi islo posle nalaza.