Postovani doktore, molim vas da mi odgovorite sta da radim i koje pretrage da uradim. Naime, problem je u sledecem: vec neko vrijeme (oko 2-3 godine) imam problem sa mjehurom. Nalaz urina je skoro uvijek sledeći: proteini pozitivan +, 5 - 6 svjezih i izblijedjelih eitrocita, 15-20 leukocita, nesto bakterija i sluzi, rijetke ćelije plocastog epitela, to je nalaz prije terapije baktrimom. . . Ili nekim drugim antibiotikom, nakon kojeg dobijem na sve to jos i gljivice. Onda nalaz izgleda ovako: proteini u tragu, 8-10 svjezih eritrocita, 6 leukocita, malo gljivica. . . . Glukoza, aceton, bilirubin su negativni uvijek. Na radioloskom pregledu utvrdjeno je da u donjem dijelu bubrega ima mikrolit, a mokracna besika ehogenijeg zida. Savjet urologa je da to nije opasno nista, da pijem uroloske cajeve i naturoplex????? I to sam probala medjutim, kad god uradim nalaz uvijek je otprilike isti. Molim vas recite mi koje pretrage da uradim, ili zo zaista nije alarmantno, iako moram napomenuti da imam ucestalo mokrenje, da isto mogu zadrzati, da mi je 43 godine, i nemam hronicnih bolesti, pusac sam. Zahvaljujem vam se.

    Odgovoreno: 22. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Predlazem da uzimate dosta tecnosti i da ishrani posvetite vecu paznju.
      koristite i sledece suplemente: paraprotex, probiobalance, d drops kapi i xantho plus kapsule.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #112819

    • Postovani imam 30 godina utvrdjena mi je upala prostate na ultra zvuku pio sam ciprocinal i bolje mi je ali me muci nocno budjenje na mokrenje doktor mi je prepisao tamsol mesec dana uzimanja ja ga pijem vec 15 dana ali poboljsanja nema mozete mi reci sta je u pitanju