Ovo pitanje sam već bio postavio ali nepotpuno sam ga napisao pa ga zato iz tog razloga ponavljam sa izvinjenjem pozdrav za vas! Od avgusta meseca do oktobra i imao sam problema sa prehladom koja se manifestovala tako sto sam do kraja septembra imao veoma los ejakulat sa ugruscima kasnije je bio proziran bez ugrusaka, testisi su mi bili otekli i boleli su, mosnice su mi bile crvene, imao sam bolove u donjem delu stomaka, imao sam bolove izmedju testisa i analnog predela pio sam ciprocinal, primao inekcije longocef itd. . U jednoj privatnoj poliklinici me je pregledao doktor urolog i rekao mi da na prostati imam "kamence" i da treba da pijem prostamol uno tri meseca koji sam pio samo mesec dana. Radio sam spermokulturu i urinokulturu i bilo je sterilno. Već u novembru mi se ejakulat popravio ali ne baš savim bio je onako prozirne boje nekad je bio gušći normalan, desni testis mi je i dalje bio otečen i tvrd i dolazio u nepravilne položaje, imao sam probleme sa potencijom i sa osecajem prilikom odnosa, i dalje sam imao bolove izmedju anusa i testisa. Levi testis mi se spustio tek u pupertetu i manji je od desnog. Da li sam u tom periodu i takvom stanju mogao da napravim dete i kolika je verovatnoca za to. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 22. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Imate hronicni prostatitis koji treba stalno da lecite.
      pretpostavljam da ste mogli i dete da napravite u takvom stanju.
      postoje metode za utvrdjivanje ocinstva /dnk/ ako vas to boli.