Postovani, najpre sam primetio problem za erekcijom i seksualnom zeljom, oko nove godine, pa sam 10 januara ptimetio da imam stidne vasi, inace jako sam maljav, a nikakve simptome nisam imao svrab it'd. . . A nisam imao ni seksualni odnos skoro, u novembru zadnji put ali to je sa stalnim parterom koji ne zivi u zemlji, tek kasnije je svrab poceo, kad sam poceo da ih unistavam i problem sa njima sam resio brzo obrijao sam se i koristio sampon, i nakon toga nisam imao problema, erekcija mi se vratila, kao i seksualna zelja, ali nakon toga vec vise od nedelju dana ne mogu da postignem punu erekciju a imam zelju, primetio sam da mi penis ne vlazi uopste, inace je ranije vlazio dosta i erekciju sam imao dosta jaku, a dok sam imao stidne vasi penis kada nije u erekciji bio je kao krut, zilav i bez osecaja, kao da su vasi popile krv. Sada je normalan ali kao sto napomenuo sa oslabljenom erekcijom, uspem da svrsim brze nego inace, sperma je normalna ostale simptome nemm sve je ok, mokraca, stolica, nemam nikakvih promena sem te, jedino mi nije jasno odakle mi stidne vasi; ) , pomagajte

    Odgovoreno: 22. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Vaske ko vaske. Prenose se polnim putem.
      trazite u apotekama sampone i kreme za vasi i koristite ih po upustvu.
      posle 10 dana ponovite postupak a svo odelo i ves operite.
      malo su vas preplasile. Ako ste ih unistili sve ce za neko vreme da se vrati na
      normalu.