Hteo bih da vam iznesem svoj veliki strah da necu moci imati jos dece. Naime, imam 48 godina, dvoje dece. Pre 10 godina sam operisao tumor debelog creva (srecom izgleda na vreme jer nemam vise zdravstvenih posledica) ali moj problem je taj sto sam prilikom te operacije izgubio ejakulaciju. Nemam problem sa erekcijom niti sa orgazmom. Sada zivim sa meni najboljom zenom na svetu zenom s kojom bih nasu ljubav zeleo da krunisem bebom. Sta da radim, da resim ovaj problem da bi ostvario nasu zelju. Spreman sam na sve. Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Treba proveriti da li se radi o retrogradnoj ejakulaciji ili je prilikom operacije otklanjanja tumora debelog creva
      doslo i do odstranjenja semevoda.
      prvo se javite u neku laboratoriju da provere da li u sedimentu mokrace ima spermatozoida.
      ako ima onda potrazite misljenje strucnjaka za vto.