Molim vas, imala sam u tri navrata eserihiju koli i pila sva tri puta antibiotike. . Onda mi se smirilo neko vreme, pa evo poslednjih nedelju dana sa pocela da osecam ponovo nagone za mokrenjem koji su lazni, imam stalni osecaj da mi se mokri a nema nista. Povremeno osetim i slab bol u besici kad i osetim nagone ali kada mokrim nemam nikakve tegobe i bolove. . . Miris mokrace je normalan, nema neprijatnog mirisa a i koliko sam videla, nije zamucena. Normalno mokrim mozda u manjim kolicinama na po par sati. Molim vas, recite mi da li trebam da se javim urologu na ultrazvuk i da li imam razloga za strah? Doktorka opste prakse mi je rekla da postoji neki nelagodan pregled besike ali ja bih to da izbegnem. . . Recite mi sta da radim. Mnogo sam zabrinuta.

    Odgovoreno: 21. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Urologu se u svakom slucaju javite.
      cistoskopija /neprijatan pregled/ za zene nije toliko neprijatan pregled a mozda i ne treba da se
      radi. To ce proceniti vas doktor.
      ako je samo eserihija vas problem onda na ovom mestu imate mnogo odgovora sa tom
      problematikom pa se potrudite da to iscitate.