Moj sin je pre 5 godina operisao fimozu, posto je operacija morala da bude sto pre jer se kozica zatvorila nije smela totalna anestezija i radjena je lokalna. On je operaciju tesko podneo vristao je sve vreme operacije i to je bio sok za njega i mene, sve je proslo ali kozica je ostala naborana najverovatnije jer nije radjeno pod totalnom i on nije bio totalno miran tako da je usivanje lose uradjeno, molim vas recite mi da li to moze da mu predstavlja problem u daljem razvoju on je decak od 16 godina i plasim se da to moze da ga sputava jer mi je u par navrata rekao da mu je to ruzno molim vas dajte mi neki savet

    Odgovoreno: 21. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako nema funkcionalnih smetnji onda to ne bi trebalo da pravi problem.
      sto se estetkog izgleda tice to se uvek moze korigovati ali mislim da na tome ne
      treba insistirati u ovim godinama.