Pozdrav doktore. Imam problem sa potencijom. Ili ne mogu da je dozivim, ili mi se spusti u toku sexa, i ne mogu da funkcionisem normalno. Ono sto me buni je to sto sam probao i cialis, i viagru, ali promene nema, ili ima a ona je veoma mala, problem se nije resio. Recite mi da li to moze da ima veze sa tim sto vec nekoliko godina konzumiram flunisan i bromazepam, da li ti lekovi mogu da imaju uticaj na moj sexualni zivot, i konkretno da neutralisu delovanje viagre i cialisa? Hvala

    Odgovoreno: 21. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Moguce da je i od lekova koje uzimate ali me cudi da sa cialisom i viagrom nemate uspeha.
      mozda je najbolje da svratite do nekog urologa koji se bavi tom problematikom.