Postovanje, od pre nekih mesec dana pojavio mi se iscedak iz glavica bele boje a na gacicama ostaje zuckasta fleka. Mlaz prilikom mokrenja je spljosten u duzini od oko 4 cm, a onda je normalan. Svrbucka me i pecka prilikom mokrenja i moram da sacekam malo da bi se ispraznio do kraja. Takodje me svrbucka ona resica sto spaja glavic i kozicu i kao da imam neke sitne tackice. Po obodu glavica, sa leve i desne strane imam kao neke bele sitne bubuljice. Radio sam spermokulturu na bakterije i sve je ok. Takodje sam radio i spermokulturu na kandidu i tu je sve ok. Onda sam uradio celokupan pregled urina i tu je sve ok, osim sto imam malo soli. Istovremeno sam uradio i urinokulturu i tu je sve u redu. Bris uretre nisam smeo da radim, pa vas pitam sta bi to po vasem misljenju moglo da bude i sta dalje da radim? Da li smem da koristim samoinicijativno neki antibiootik? Pre dve godine radio sam privatno pregled kod urologa i tom prilikom je pregledana prostata rucno i ultra zvukom i sve je bilo u redu. Konstatovano mi je prosirenje vene u levom testisu, tzv. Varikocela. Unapred zahvalan i pozdrav. Miodrag

    Odgovoreno: 22. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite bris uretre na bakterije i gljivice, trihomonas i gonokok.
      odnosi su sa zastitom do daljnjeg.
      ako ovo ne razjasni situaciju onda doraditi i briseve na hlamidiju i obe mikoplazme.
      lecenje posle nalaza.