Postovani, nekoliko meseci unazad imam problema sa mokrenjem. Nocu se budim i po nekoliko puta sa nagonom za mokrenjem, a prilikom praznjenja besike se javlja zastoj. Kada se malo napregnem, mokrenje se nastavi. U toku 1 mokrenja ovo se desi i vise puta. Preko dana nemam ovih problema. Lekara jos uvek nisam posetila. Od terapija jedino pijem lekove ya povisen holesterol, vec 10ak godina. Kao osoba sam konstantno vrlo napeta i u latentnom stresu. Molim vas za pomoc sta moze biti u pitanju?

    Odgovoreno: 21. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo morate na pregled kod urologa.
      treba uraditi osnovne laboratorijske i bakterioloske preglede kao i ultrazvuk.
      predlazem da napravite pauzu sa uzimanjem lekova za holesterol i da ishrani
      posvetite vise paznje.