Postovani, imam problem sa kratkim frenulumom koji mi do sada nije predstavljao neki problem ali je u poslednje vreme poceo da me malo vise zateze tokom seksualnog odnosa tj. Kozica ne moze potpuno da se spusti ispod glavica. Zanima me da li se frenulotomija vrsi sa lokalnom anestezijom, i koliko traje oporavak od nje, kao i malo opsirnije objasnjenje u vezi sa tim? (posto radim i dosta se krecem na poslu ne znam da li bi mi pravilo problem neposredno posle intervencije) . Unapred zahvalan! Pozdrav!

    Odgovoreno: 19. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Frenulotomija je mala intervencija i radi se u lokalnoj anesteziji.
      oporavak je kratak/dok rana zaraste/.
      mozete slobodno raditi posle te intervencije.