Postovani, vec nekoliko meseci vucem problem sa besikom, tacnije moji simtomi su ucestala potreba za mokrenjem, iako nista ne izlazi, ili izlali vrlo malo mokrace, kao neka vrsta pritiska u penisu, povremen bol u predelu besike. . . Erekciju imam normalnu, ali i tokom erekcije i ejakulacije mi se desava da imam taj cudan osecaj u penisu i potrebu za mokrenjem. Tri puta sam isao kod urologa, radio mi je ultrazvuk, dao sam sve potrebne analize i svi rezultati su bili dobri, urolog kaze da je to upala besike, pio sam antibiotike, cajeve, ali se simptomi posle nekoliko dana vracaju. Ne znam sta vise da radim, jer to maltene traje od oktobra meseca. . . Unapred hvala.

    Odgovoreno: 19. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Koristite suplementaciju.
      neznam koliko imate godina i sta ste sve od pretraga uradili.
      mozda treba explorisati i debelo crevo/rektoskopija/ ili
      pregledati stolicu na bakterije i gljivice.
      mozete se za vise javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com