Postovani imam 15 godina i imam urodjenu fimozu. Prije godinu-dvije, prije nego sto sam poceo sa masturbacijom, koza se mogla samo malo razvuci, jedva da se vidio glans. Vremenom, kozica se vise razvlacila i jos uvijek ne mogu da je prevucem ali se napredak vidi. Zelim da pocnem da koristim kremu didermal, pa me zanima da li ona moze da bude stetna i kako i koliko dugo se koristi. Dosad se nisam obracao nikome u vezi ovog problema, posto zelim da prvo pokusam sam to da rijesim. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 19. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Didermal krema je kortikosteroidna krema i nju ne bi trebalo dugo da koristite.
      tu je vaznija "fiskultura" prepucijuma od kreme.
      koristite kantarionovo ili maslinovo ulje.