Imam 43 godine zdrav sam i nemam nikakvih emotivnih problema, medjutim vec duzi period, vse godina, imam problem s potencijom, tesko postizem punu potenciju tokom odnosa a i kada je postignem traje veoma kratko, minut dva nekad i manje i gubim je pa i u toku samog odnosa, primetio sam da tokom odnosa moram da se koncentrisem na nesto sto me uzbudjuje, neku stvar koja mi u tom trenutku padne na pamet, to moze biti njen deo tela, pa cak i neka druga zena ili cak njen odnos s nekim drugim i dok razmisljam o tome erekcija traje i samo tako mogu da ejakuliram. . . Ali problem je u tome sto i uz tu "pomoc" to traje samo par minuta. . . Eventualnu ponovo vracanje u erekciju mogu da postignem samo svojerucno, opet uz neko razmisljane o necemu sto bi me uzbudilo ali tad erekcija obicno traja samo dok mi je penis u ruci. . . . . Inace primetio sam i to da ako se samozadovoljavam erekcija po nekad moze da mi traje mnogo duze nego kada sam s partnerkom ali i tada mora 'mozak'da mi radi 100 na sat. . Inace erekcija brzo nestaje. . . Povremeno imam i jutarnje erekcije ali i one nestaju brzo. . . Pokusao sam s nekim sredstvima za potenciju i pomogao mi je jedan "kamagra" imao sam duzu erekciju, trajala je do sat vremena ali ucinak nije 100% odnosno preperat nije uvek ragovao na mene. . . A i nisam ga koristio cesto jer nisam siguran u dali je zdravo. . . Unapred hvala na svakoj omoci

    Odgovoreno: 19. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa povremenim koriscenjem pde5 inhibitora /cialis / i stalnim
      koriscenjem suplemenata.
      mislim da je kod vas sve ovo na psihogenoj osnovi pa promenite malo nacin zivota,
      a mozete koristiti i usluge klinickih psihologa.