Postovani, moji problemi su poceli sa povremenim bolovima u predelu leve prepone. Posle nekog vremena poceo je da mi se javlja bol u predelu ispod pupka, nisam imao nikakvih problema prilikom mokrenja niti prilikom odnosa. Posle uradjenog pregleda krvi, urina, hlamidije, spermokulture i ultrazvuka abdomena, svi rezultati su bili dobri. Urolog je nakon rektalnog pregleda ustanovio da imam upalu prostate i prepisao mi je levomax 500mg 1 tableta dnevno. Posle 5 dana koriscenja javila mi se mucnina, nervoza, nesanica, strah, osecaj trnjenja i tako nedelju dana. Vise nisam mogao da izdrzim pa sam prestao da uzimam lek. Posto doktor ne radi do ponedeljka sta savetujete?

    Odgovoreno: 17. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Mozda ste mogli lek uzimati sa probioticima.
      inace neki lekovi se po nekada teze i podnose.
      javite se vasem doktoru koji ce verovatno promeniti lek.