Pozdsravljam doktora. Moje ime je sneza, 80 sam god. Molim vas htela bih da mi odg na sledece pitanje. Vec tri dana unazad osecam ceste nagone za mokrenjem i nocu i danju, nemam nikakvih bolova kad mokrim, cak me i ne tera da idem cesto u wc. Znaci ponavljam, nemam bolova a kad se izmokrim, izadje mala kolicina u odnosu koliko unesem u organizam, znaci mnogo vise. Pogotovo nocu nemogu da spavam jer je cele noci prisutan nagon iako nema nista, znaci imam nagone vec tri dana i sa potrebom i bez potrebe. Izgled urina mi je normalan, i nema onaj neprijatan miris a cini mi se, koliko sam mogla da vidim, da je i normalna, tj nije zamucena. Molim vas odgovorite mi u sto kracem roku, sta bi to moglo da bude i zbog cega osecam te ceste nagone a nema nista, sve je bez bolova. I da napomenem, tri dana pijem caj od persuna. . . Da li ce to nesto da mi pomogne? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 19. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vec niste onda uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i urinokulturu.
      dobro je sto uzimate dosta cajeva /tecnosti /. Utoplite se.
      u zavisnosti od nalaza isla bi terapija.
      biljne preparate mozete koristiti.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com