Postovani, krajem januara 2012. Mi se pojavio beli iscedak iz uretre nakon cega sam otisao do urologa koji je konstatovao promene na glansu i curenje sekreta iz uretre. Urolog mi je prepisao kanzol i ciprocinal tablete nakon kojih su mi simptomi nestali i nalazi urina kad sam isao na kontrolu su bili ok. Medjutim jula mi se ponovo pojavio isti problem i u vise navrata sam odlazio do urologa koji mi je prepisao pancef i ciprocinal tablete a problem je i dalje tu. Napominjem da sam za to vreme vise puta radio nalaze urina, krvi, briseve na ureaplazmu i mikoplazmu i testove na hlamidiju i rezultati su konstantno ok. Molim za vas savet sta da radim i kome da se obratim jer mi je urolog posle svega rekao da sam sto se njega tice zdrav i pored toga sto mi je iscedak i dalje prisutan. Interesuje me da li da radim mozda jos neke testove po privatnim laboratorijama jer ponavljam da je problem i dalje tu i josh mi se pojavio na glavicu mali kao plih i cesto me boli unutrasnja strana butine

    Odgovoreno: 14. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Odnosi su do daljeg sa zastitom.
      uradite jos briseve uretre na gonokok, trihomonas, bakterije i gljivice.
      ako nesto od ovih bude pozitivno javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com
      ali se obavezno pozovite na broj i datum ovog odgovora.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #112414

    • U julu su mi identifikovali gonoreju, pseudomonas, klapsijelu (dr. Ristic) . Imam crvenilo na glansu, nikada nisam imao iscedak. Dobio sam dve terapije, dupli longacef i amracin 21 dan, posle toga simptomi isti, isti nalaz, dupli longacef i ciprocinal 10 dana. Simptomi isti. Posle toga nadju mi streptokoku grupe b na vma, pa eserihiju koli u pasteru. Nalaz na gonokok negativan oba puta. Nista ne pijem, javio se beli iscedak. Po nekada imam bol na unutrasnjoj strani butine. Da li iscedak moze da bude od kandide? Sta se dogodilo sa osobom koja je imala ovakav problem. Da li je resila i kako?