Postovani, imam sina od 2 godine i ne davno mu se na testisima pojavila bradavica. Posle par dana jos dve ispod te i jedna pa preponama. Molim vas da mi date savet sta da uradim povodom toga, posto sam ga vodila kad je bila ta jedna samo i doktorka mi rekla jedino spaljivanje, al on je jos mali za takvu traumu, postoji li neki drugi nacin da se to resi. Unapred zahvalna!!!!

    Odgovoreno: 13. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Tesko da postoji drugi nacina, ali vidite sa imunolozima da se
      poradi na jacanju imuniteta kako se vise bradavice ne bi sirile.
      vidite na www. Biobalance. Rs