Imali smo vto sada u januaru ali nam nije uspela doslo je do oplodnje jajnih celija ali nije doslo do trudnoce, problem je azospermija nadjeni spermatozoidi prilikom punkcije, dali je moguce ako imunoloski faktor kod muza nije u redu moze da dodje do oplodnje jajnih celija a da nedodje do trudnoce posto nije radio imunoloske faktore dali moze ako je tu negde problem da se neostvari trudnoca ili kad je doslo do oplodnje jajnic celija da su imunoloski faktori ok. ?

    Odgovoreno: 13. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Ako je jajna celija oplodjena u procesu vto, onda nije uspela inplatacija embriona u
      matericu. Imunoloski faktori supruga u ovome nisu od znacaja.
      popricajte o tome sa vasim doktorom.