Postovanje. Naime imam problem duzi period, imao sam stafilokokus aureus 2011 u uretri, doktor mi prvo dao antibiotik ciprocinal napamet, bez prethodnog brisa uretre, bakterija bila rezistentna, pa poslije brisa sam dobio amoksiklav, koji je brzo ocistio bakteriju, ali padom imuniteta od mjesec dana antibiotika, dobijem akutnu upalu prostate izazvanu bakterijom klebsiellom, a da doktor nije znao sta je, nego mi rekao gripa (januar 2012) . I tako sam se mucio do avgusta 2012 dok nisam na svoju ruku uradio spermokulturu i nasli klebsiellu, a u uretri je nisam imao do maja mjeseca. Nju sam uspjesno izlijecio biljnim preparatima, tako da je spermokultura i bris uretre sterilni na bakterije. . . Medjutim, i dalje imam problem peckanja, pogotovo kad nesto radim teze, kao i tupu bol u testisima ponekad. Uradio sam nekolika puta bris uretre na hlamidiju, miko i ureaplazmu i sve sterilno. Onda sam prije neki dan uradio spermokulturu na hlamidiju i nasli da sam pozitivan na nju. Interesuje me doktore, da li je moguce da imam hlamidiju u spermi, a da je nemam u brisu? Da li postoji mogucnost da sam uspio da je ocistim iz uretre sa biljnim preparatima, a da se zadrzala u testisima ili prostati. Inace prostata mi je na uzv normalne velicine, hiperehogena sa jednim kalcifikatom. Unaprijed zahvalan na odgovoru i pozdrav iz boke. . . I sta mi vi preporucujete za lijecenje?

    Odgovoreno: 14. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Testovi za dokazivanje hlamidije nisu uvek sto postotno sigurni, tako da
      i nalaz koji ste dobili prihvatite sa rezervom.
      predlazem vam da antibiotike vise ne uzimate bez velike potrebe.
      koristite biljne preparate a odnosi da budu jos neko vreme sa zastitom.
      predlazem vam "biljni antibiotik"paraprotex i probiotik probiobalance uz koriscenje
      d-drops kapi i sirupa organic noni.
      videti na www. Suplementi srb. Com