Doktore, molim vas odgovorite mi sto pre, moj problem je ovaj, kasno lezem negde oko 3 sata, u vremenu od 20 h pa do 3 h popijem oko 2/4 l vode, ne racunajuci preko dana plus jos 2 l sigurno, secer sam proverio u granicama je, mokraca je u redu, danas sam bio kod urologa uradjen mi je ultrazvuk i imam malo peska u levom bubregu, s tim sto sam zaboravio da mu kazem za vodu sto dosta pijem, a cuo sam da postoji neki dijabetes u bubrezima ili tako nekako, kako to da proverim da nenam slucajno to? Napominjem da mi za ovaj dijabetes u bubrezima nije reko doktor vec drugar tako da. . . I da imam blage bolove u bubrezima!

    Odgovoreno: 12. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Mislite na diabetes insipidus, ali u toj bolesti se izmokri 5-20
      litara mokrace na dan.
      procitajte na netu o tom problemu.
      kod vas se ne radi o tome.