Postvani doktore molim vas da mi pomognete. Ubolnici sam bio i radili su mi koronografiju srca a posto se lezi nepomicno 24 sata stavili su mi kateter. Uzasno me bolilo, a i krv sam mokrio. Treci dan su skunuli kateter i izasao sam kuci. Bolovi su bili i dalje su bile kapljice krvi poslije mokrenje otisao sam urologu on me pregledao dao je da pijem fromilid 500 mg 2 puta dnevno i voltaren forte i rekao da ce biti bolje napisao je dijagnozu urethrocystitis ac. Proslo je 4 dana od kada pijem lijekove a mene i dalje boli pogotovo sto je sada tanji mlaz mokrace pa mokrenje duze traje a potom se pojave kapljice krviu poslijpodnevnim satima dobijem temperaturu do 38 ali se vrati kada popijem paracetamo doktore molim vas recite sto da radim? Koliko ovo stanje moze trajati sto da jos poduzmem? Hvala i puno pozdrava luka

    Odgovoreno: 08. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite laboratorijske preglede krvi i mokrave i urinokulturu.
      ume4sto fromilida uzimajte ciprocinal a 0. 5 2x1 do nalaza urinokulture.
      uzimajte i tab. Probiobalance 2x1 sazvakati prvih nedelju dana a posle 1 dnevno.
      i kapi d drops -uzimajte 5 kapi na dan.
      videti na www. Biobalance. Rs
      na moj meil posaljite laboratorijske nalaze/e mail: bocokic@gmail. Com/
      obavezno se pozovite na broj ovog pitanja.