Evo ovako, u poslenje vreme imam jako problema sa erekcijom, imam 18 godina. . . Digne se on, ali polovicno, mogu da svrsim i sve to ali potrebno je da ga bas forsiram dok masturbiram, prilikom odnosa se tesko postize erekcija jer ne mogu tamo da drkam kao som, nedovoljno da udje u vaginu, i penis mi je nakako mekan. . . Pomgajte: )

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Ako u vasim godinama zivite zdravo, onda se ovako nesto ne bi trebalo desavati.
      zato: nema pusenja, alkohola, drogiranja. Pravilna ishrana sa puno voca i povrca,
      fizicka aktivnost.
      mozete stalno uzimati suplemente koji su prirodni/c 1000, rhodiolin, vital man, d drops kapi/
      a povremeno levitru ili cialis.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com