Poštovani doktore, već nekoliko godina imam problema sa candidom na glansu, koristio sam razne kreme, origano ulje, promenio ishranu ali se gljivice uvek vraćaju. Rešio sam da probam sa paraprotex i probiobalance tabletama pa me interesuje koliko dugo ih treba koristiti i da li treba mazati neku kremu na glans. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Koristite ih slobodno dok nalazi brisa ne budu negativni.
      po jedno pakovanje je za otprilike dva meseca terapije.
      posle toga ponovite bris.
      odnosi neka budu za to vreme sa zastitom.