Devojka mi oseca peckanje tokom odnosa i posle, oseca se kao da je pocepana (i sa i bez zastite isto oseca) . Da napomenem da je imala vi grupu sekreta i upalu jajnika. Izlecila se i ginekolog je pregledao i rekao da je sve uredu i da moze da pocne sa odnosima. Ona je vec slala vama ali je ostala bez odgovora tj slala je (u oblasti ginekologije) pre nekih 10 dana. Zabrinuti smo i voleli bi da nam odgovorite u sto kracem periodu hvala.

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Imajte odnose sa zastitom sada.
      neka devojka koristi paraprotex i probiobalance tablete
      kao i vital women tab i d drops kapi.
      videti na www. Suplementi -srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita. Com