Postovani, suprug i ja oko godinu dana radimo na potomstvu, ali bezuspesno. Moji ginekoloski rezultati su u redu kao i papa test. Radjen je spermogram sa sledecim rezultatima: volumen 3ml izled-belicast ph- alkalne spermatozoidi - 86. 000. 000 pokretnih sperm. - (posle 30min) 30% slabo pokretnih sperm. 30% nepokretnih sprem. 40% likvefakcija posle 30min -potpuna spermokulturom izolovan je staph. Aureus u malom broju. Fruktoza poz. Dg: infertilitet th: - tab. Panklav 2x na 12h po 1 tab, 10 dana proxeed 2x1 ezerex 1 na 2 dana vitamin e pa me interesuje vase misljenje o nalazu i o prepisanim lekovima. Unapred zahvalni!

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Samo pored ove terapije neka suprug koristi nekoliko meseci jos i paraprotex, probiobalance, vitalman
      i c 1000 tablete kao i d drops kapi.
      videti na www. Biobalance. Rs
      www. Suplementi-srb. Rs
      www. Calivita. Com