U nalazu krvi 19000 leukocita, nalaz urina dosta kalcijum oksalata. Data terapija hemomicin i marocen. Posle ispijene terapije uradjene su ponovne analize, leukociti 6500, ali u nalazu urina ponovo dosta kalcijum oksalata, kao i dosta kristala urata. Takodje se pojavila temperatura u vrednostima 37-37, 4. Bolovi su prosli, osim sto imam povremena "probadanja" u predelu urogenitalne zone, kao i osecaj "teske" besike. Uradjeni si svi ginekoloski pregledi, sve je ok. Takodje na ultrazvuku besika, normalne velicine, bubrezi bez dilatacije pks, normalnih dimenzija, ocuvanog parenhima. U desnom bubregu prisutni mikrokalkulusi. Terapija mi nije data, osim standadnog narodskog lecenja, cajevi od persuna, uva, palisept. Mene zanima sta dalje, jer se vrtim u krug i niko mi ne daje konkretne odgovore. Da li treba da radim nekakve dodatne pretrage i da li su ti kristali urata u kombinaciji sa temperaturom pokazatelj necega ozbiljnijeg.

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Radite na jacanju imuniteta pravilnom ishranom, koriscenjem vise voca i povrca, uzimanjem dosta tecnosti
      /voda tri litra na dan/. Pokusajte sa suplementima /paraprrotex, probiobalance, d drops kapi, new life tabletama/.
      videti na www. Biobalance. Rs
      www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com