Postovani, nalaz lab. Pregleda urina je: fizicki - zamucen, ph - kisela, boja zuta, gustina 1. 029. Sediment: eritrociti svezi: 2-4, leukociti: 3-5, epitel: 3-5 plocastih epitelnih celija, malo kristala mokracne kiseline, dosta bakterija, dosta sluzi. Rezultati analize krvi su uredni. Godinu dana pijem mecilon imala sam cistu na jajniku, i u poslednjih mesec dana osecam bol u donjem desnom delu stomaka. Imala sam pesak u bubregu pre 4 godine. Da li potrebno da posetim lekara za dalja ispitivnja? Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite kontrolni ultrazvuk bubrega i besike, posetite ginekologa.
      koristite dosta tecnosti.
      mozete popiti po jedno pakovanje paraprotex i ac zymes kapsula.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com