Postovanje, uradijo sam spermogram izuzetno je los sto meni ne predstavlja novost jer borba sa sterilitetom traje 9. God, interesuje me druga stvar svi do sada uradjeni spermogrami su identicni ili slicni tj isti. Bio sam pod raznim terapijama, rezim ishrane menjan ali rezultata nema zanima me kako dalje, dijagnoza je tezak oblik oligospermije, zanimam me sta dalje jer ocito da nije uopste do ishrane i nacina zivota zato me interesuje vase misljenje mada uredan zivot vodim ne pusim ne drogiram se alkohol retko ili jednom u dva meseca a i redje. Snadom da se razumemo srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Spermatogeneza je velika nepoznanica.
      pokusajte sa vto ako ste u mogucnosti.
      za vise se mozete obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na broj ovog pitanja.