Postovanje, uradijo sam spermogram izuzetno je los sto meni ne predstavlja novost jer borba sa sterilitetom traje 9. God, interesuje me druga stvar svi do sada uradjeni spermogrami su identicni ili slicni tj isti. Bio sam pod raznim terapijama, rezim ishrane menjan ali rezultata nema zanima me kako dalje, srdacan pozdrav i hvala na razumevanju.

    Odgovoreno: 04. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #111994

    • Sustina pitanja je bila sledeca interesuje me vase misljenje nakon uradjenog spermograma identican ili ti isti je kao spermogram koji je uradjen pre 6. God, borba sa sterilitetom traje 9. God, znaci koristijo sam terapije, rezim ishrane, sve ono sto je stetno izbacijo sam unazad sest meseci spermogram je isti znaci po koji pokretan u vidnom polju dijagnoza tezak oblik oligospermije, s postovanjem.