Poštovani: imam problem sa pojavom krvi u spermi koja mi se prvi put javlja i blagog bola u levom semevodu, radio sam analize mokrace i sperme, mokraca je cista dok je u spermi nadjena e. Coli. Terapiju sam koristio antibiotik cefaleksin 10 dana, pa sam posle primao 7 dana injekcije garamicina i pijem biljni antibiotik paraprotex ali bez ikakvih rezultata cak mi deluje da je krvi u spermi sve vise i tamnije boje. Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 05. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Uzimali ste dosta antibiotika. Paraprotex treba uzimati dugo-nekoliko meseci,
      ali sa probiotikom-probiobalance i d drops kapima.
      to ce se sigurno resiti. Samo budite strpljivi.