Moj deda je star 77 godina. Nema nikakvih tegoba i krv i urin su uredu. Jedino tumor markeri prostate su se za godinu dana uvecali sa 5. 7 na 9. 7. Lekar mu je prepisao: '' orvagil 3x1 i dovicin 2x1 (10 dana) '' zatim ''palitrex 3x1 (10 dana) '' zatim levomax 1x1 (20 dana) ''. Da li je uredu da koristi ove lekove? Laboratorijski izvestaj: psa: 5. 68 - 9. 7 (za godinu dana) urin: b. O free psa: 1. 05 biohemija: b. O ca: 14. 5 kks: b. O hvala!

    Odgovoreno: 05. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Pa obicno se daju antibiotici. Ovde je ordinirano za mesec dana lecenja.
      ja bih vam predlozio da uz ove antibiotike obavezno uzima i probiobalance tablete
      1 dnevno sazvakati/probiotik sa prebiotikom/.
      za tri meseca neka ponovi markere.
      videti na www. Suplementi-srb. Com