Zdravo, hteo bih nesto informativno da se raspitam. Prvo, kondilomi. Koliko otprilike vremena nakon odnosa mogu da se pojave i na kojim mestima uglavnom? Pitam zbog toga sto mi se malo pre nove godine pojavila bila kao bubuljica - bradavica, koja je stajala tako neke dve nedelje, a zatim se pojavila jos jedna na telu penisa. Uskoro su se kao nadule i ja sam istisao. Sada nicega nema. . . Drugo, imam problem da mi se povremeno javi kao nekakva bela skrama na glansu penisa (obicno ujutru ili preko dana ako ne vidim ranije) , i kada je operem, glans se upali, pocrveni i tako bude otprilike celog dana, i onda se sve vrati u normalu. Da li je to neki problem i sta moze biti u pitanju? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 05. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Kondilomi su cvrste bradavice i ne mogu se istiskati.
      sa opisanih promena uradite bris na bakterije i gljivice.
      neka odnosi budu sada sa zastitom.
      lecenje bi doslo u obzir posle nalaza brisa.