Molim za pomoc. U vezi sam sa devojkom 2 godine, imamo uredan sexualni odnos bar jednom sedmicno. E sad problem je u tome sto je moja izdrzljivost jako kratka, za to vreme ona ne moze da dodje do vrhunca, probali smo sve poze, stimulisanje i td i nista: (. U velikoj sam dilemi sta da preduzmem jer nemam toliko iskustva ali razmiisljam da li da pocnem da koristim neke tablete ili neki sprej ili kremu za produzenje odnosa, molim vas za savet. P. S devojka je pre mene imala 1 decka i rekla mi je da je sa njim dostigla vrhunac.

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa kremama koje spominjete a obavezno koristite i prezervativ.
      procitajte sve na internetu sto nadjete u vezi prerane ejakulacije i naucite da
      upraznjavate predlozene vezbe.
      mozete stalno koristiti suplemente/panax ginseng, rhodiolin, vital man/
      a povremeno inhibitore pde5/levitra, cialis/.
      za suplemente videti na
      www. Suplementi-srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita. Com