Moj muz i ja radili smo asa test na torlaku i rezultati su: kod muza: metoda mar igg direktna: ++ (65% vezanih spermatozoida) metoda mar igg indirektna: antispermatozoidna at nisu nadjena kod mene: metoda mar igg indirektna: antispermatozoidna at nisu nadjena da li mozete da mi kazete da li je neophodno lecenje ili inseminacija?? Hvala!

    Odgovoreno: 05. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Suprug moze poceti sa lecenjem a ako nemate vremena onda
      idite na inseminaciju gde ce prethodno spermatozoide posebnom
      pripremom osloboditi antitela.