Postovani doktore, od rodjena imam problema sa besikom, rodjena sa nepravilnim oblikom besike, do dvaneste godine sam vodila borbu sa eserihijom, i izlecila sam je uz pomoc biljnog leka ali negde u sedamnestoj godini dobila sam proteus i tu nastaju muke, nema sta nisam pila, godinu dana sam pila nevigramon i nitrofurantoin i bila mirna 4godine, medjutim nastaju ponovo problemi nemam jake bolove kao nekad li cesto mokrim nekiput i na svakih 2minuta, neki put imam prekid smeta mi pri hodanju imam osecaj kao da ce nesto da mi ispadne, i tako iz dana u dan bude mi neko vrem emalo bolje ali opet sve iznova imam 27godina imam sina od 3, 5godine porodjaj je bio carski rez, lako sam ostala trudna i nisam imala nikakve probleme osim te besike, sad sam pnovo tyrudna drugi mesec, pre tri dana sam radila analize krvna slika je odlicna, ali urin je katastrofa i imam tegobe sta da radim. Pozdrv jelena

    Odgovoreno: 04. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Problem je trudnoca.
      morate strogo paziti sta ce te uzimati od lekova, narocito u prva
      tri meseca.
      u principu sto vise tecnosti i probajte sa biljnim i vocnim cajevima.
      kontaktirajte i dr a. Tarnocki u vezi paraprotex tableta koje bi vam
      dosta pomogle/021 402 296/.