Postovani, zadnjih par meseci imam problem sa penisom u predelu resice koja spaja penis sa kozicom. Posle odnosa taj deo pocinje da me boli i pecka, pojavi se crvenilo. . . To nestane posle par dana. . . . Probao sam odnose i sa kondomima ali problem je i dalje isti, bol je neverovatna i kao da ce ta resica da pune svakog trena. . . Odnos prekinem odmah zbog bola. . . Posle par dana to se smiri. . . Pre par dana kada sam mastrubirao ponovo se pojavio taj problem u predelu resice sa sve bolom i blagim otokom i crvenilom. . . . Cak i u mirnom stanju posle par dana a i danas me to pomalo boli i kao da me taj deo pecka. Pitam se da li je moguce da mi tek sada u ovim godinama smeta ta kozica i kako mi to nikada nije pre smetalo. . . . Da li da se to resi hirurski, mada ja ne bih jer mi godinama unazad to nije bio problem, penis i ta resica su bili sasvim ok i nikada nisam pre imao utisak da je resica kratka, dok sada sticem takav utisak. . . . Molim za savet sta da uradim.

    Odgovoreno: 05. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa uzimanjem paraprotex i probiobalance tableta.
      popijte po jedno pakovanje.
      druga mogucnost je circumcizija.
      videti na www. Suplementi-srb. Com