Dobar dan! Imam 14 godina i imam jedno pitanje i molio bih da mi odgovorite sto ranije jer mi se zuri (skuziti cete zasto) . . . Bio sam ko urologa i napisao je da sumnja da imam varikocelu na lijevoj strani testisa, te me poslao da odem napraviti spermatogram (idem za 4 dana) , i sada mene brine to sto ja imam prozirno, vodenkastu, ljepljivu spermu i bojim se da nesto nije uredu s njom, pa bi me bilo stid sada tamo doci i poslje davanja uzorka da mi kazu da to nije sperma, e sad ovo je moje pitanje: da li je moguce da ja nisam dovoljno razvijen da dam spermu??? Ili je to varikocela moguci uzrocnik??? Hvala!

    Odgovoreno: 04. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Ja sam misljenja da je to kod vas zbog godina i mislim da ste mladi i
      za davanje spermograma i za sve ostalo.
      smatram da varikocelu ne treba da operisete jos neku godinu ili mozda
      uopste. Sacekajte malo da porastete. Ona ne moze nista da vam naudi pa
      koliko god da je izrazena.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #111871

    • Hvala na odgovoru, danas sam bio na davanju uzorka ali otisao sam doma jer nisam uspio "svršiti" sad me jako zabrinjava to!