Moj otac ima veliki problem. Vec nedelju dana zali se na bolove u predelu bubrega, danas je otisao kd lekara i preporucili me da daje mokracu, kada je to uradio, lekari su mu rekli da ima malo bakterija i da pije urinocilin. Ako mu ne bude bolje da se javi urinologu zbog mogucnosti da boluje od prostate. Sta treba da radi? Bojim se da je u pitanju bubreg, a ne prostata. Pomozi te mi. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Neka se odmah javi urologu.
      bolove u predelu bubrega daju stanja na bubregu/kalkuloza, infekcija. . . /,
      ali bolovi mogu biti i kod drugih bolesnih stanja na nivou besike i prostate,
      narocito ako su udruzeni sa infekcijom.